З Дніпра до Запоріжжя виїхав автобус з певною швидкістю.Одночасно із Запоріжжя до Дніпра виїхав

автомобіль,швидкість якого була на 40км/год більша.Знайдіть швидкість автобуса,якщо відстань між містами 86 км,і вони зустрілися через 40 хв. після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Ника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+x+40)*40/60=86

(2x+40)*40=86*60

80x+1600=5160

80x=5160-1600

80x=3560

x=3560/80

x=44,5