з пункту А в пункт В,відстань між якими 410км,вирушив автобус.Через 1 годину назустріч йому з

пункту В виїхав легковий автомобіль.Знайдіть швидкість легкового автомобілю та автобуса,якщо зустрілися вони через 4 години писля початку руху автобуса,і легковий автомобіль їхав зі швидкістью на 20км/год більшою.Яка відстань буде між ними через 3 години після початку руху легкового автомобіля,помогите решить!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кунанбаев Рустам.

A -------------------------------- 410 км ----------------------------------- В

-----> х км/ч                         ?                      (х + 20) км/ч <-----

t = 4 ч                                                           t = (4 - 1) = 3 ч

Пусть х км/ч - скорость автобуса, тогда (х + 20) км/ч - скорость легкового автомобиля. Уравнение:

х · 4 + (х + 20) · 3 = 410

4х + 3х + 60 = 410

7х = 410 - 60

7х = 350

х = 350 : 7

х = 50 (км/ч) - скорость автобуса

50 + 20 = 70 (км/ч) - скорость автомобиля

Ответ: 50 км/ч - автобус; 70 км/ч - автомобиль; через 3 ч после начала движения легкового автомобиля расстояние между ними будет 0 км (они встретятся).