саду:? - 100 % я лунь :? дерев - 42% вишні :? дерев -, на56 дерев більше чим яблук скільки у саду

дерев і скільки вишень​

Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Мария.

Якщо яблунь 42%, то вишень=100-42=58%.

56д.=58-42=16% => 1%=56:16=3,5% => 100%=3,5*100=350д.

Нехай яблук було-х, тоды вишень-х+56. Маємо рівняння.

х+х+56=350

2х=294

х=147

Маємо яблук=х=147, вишень=х+56=147+56=203