1) Розв’язати рівняння: 8,2х – 4,4х = 38,38. 2) За три дні продали 240 ц картоплі. За і день

продали 1/4 всієї картоплі, за ІІ – 20% всієї картоплі, за третій – решту. Скільки ц картоплі продали за ІІІ день. ІІ рівень 1) Розв’язати рівняння: 0,3у+1,3(у+2,4)=6. 2) У саду росли яблуні та вишні, причому яблуні становили 41% усіх дерев. Вишень було на 54 дерева більше, ніж яблунь. Скільки дерев було в саду? Скільки серед них було вишень? 15 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Филипп.

Ответ:

1. 8,2x-4,4x=38,38

3,8x=38,38

x=38,38:3,8

x=10,1

2. 1)240:4×1=60(ц) - продали першого дня

2)240×20:100=48(ц) - продали другого дня

3) 60+48=108(ц) - продали за два дні

4) 240-108=132(ц) - продали третього дня.

3. 0,3y+1,3(y+2,4)=6;

0,3y+1,3y+3,12=6

1,6y+3,12=6

1,6y=6-3,12

1,6y=2,88

y=1,8