Розв’язати рівняння: 8,2х – 4,4х = 38,38. 2) За три дні продали 240 ц картоплі. За і день продали

1/4 всієї картоплі, за ІІ – 20% всієї картоплі, за третій – решту. Скільки ц картоплі продали за ІІІ день. ІІ рівень 1) Розв’язати рівняння: 0,3у+1,3(у+2,4)=6. 2) У саду росли яблуні та вишні, причому яблуні становили 41% усіх дерев. Вишень було на 54 дерева більше, ніж яблунь. Скільки дерев було в саду? Скільки серед них було вишень? 5 клас Спасиба

Ответы на вопрос

Отвечает Явишкин Макс.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

8,2х-4.4х=38,38

3,8х=38,38

х=38,38:3,8

х=10,1

0,3у+1,3(у+2,4)=6

0,3у+1,3у+3,12=6

0,3у+1,3у=6-3,12

1,6у=2,88

у=1,8