У саду росли яблуні та груші, причому яблуні становили 59% усіх дерев. Груш було на 108 менше ,ніж

яблунь. Скільки було яблунь у саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Валерия.

всех деревьев х, яблонь 0.59х, груш 0.41х.

0.59х-0.41х=108

х=108/0.18

х=600

Всего деревьев 600, из них яблонь 600*0.59=354

Ответ 354 яблони.

Отвечает Остапчук Настя.

100%-59%=41% (груш) росло у саду

Нехай всіх дерев росло х, тоді за умовою

0,59х - 0,41х = 108

0,18х = 108

х=600

Всього у саду росло 600 дерев.

Яблунь було 0,59*600=354.

Відповідь: 354 яблуні.