Відстань від центра основи конуса до середини твірної дорівнює 17см, а висота – 16см. Обчисліть:

1) довжину кола основи конуса; 2) площу повної поверхні конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Адамова Екатерина.

Відповідь:

34 см і 30см^2

Покрокове пояснення:

Твірна конуса l = 2*17=34см

r= cм^2

S=Пr(l=r)=3.14*30(34+30)=6028,8