Довжина прямокутника 2 cм, а ширина 10 cм. Довжину збільшили на 50 %, а ширину зменшили на 20 %.

Знайдіть периметри та площі початкового і зміненого прямокутників. не копировать а также не потеме * в адопт ми роблокс продаю мфр жирафа и тд*

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Диана.

Нехай 1 прямокутник-початковий,а 2 прямокутник - змінений.

довжина-L

ширина-H

L2=2+(2×0.5)=3(см)

H2=10-(10×0.2)=8(см)

S1=2×10=20(см²)

S2=3×8=24(см²)

Будь ласка,поставте "лучший ответ"☺️

Отвечает Сосипатрова Ирина.

Ответ:

должына будет 3 см а ширина 8 см

Пошаговое объяснение: