Сроооооочноо!!!4. Ширина прямокутника 2 см, а довжина - 10 см. Ширину збільшили на 50 %, а довжину

зменшили на 20 %. Знайди периметри та площі початкового та зміненого прямокутників. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Юлия.

Ответ:

Для знаходження периметра та площі прямокутника, використаємо формули:

Периметр прямокутника = 2 * (довжина + ширина)

Площа прямокутника = довжина * ширина

Дано:

Ширина початкового прямокутника = 2 см

Довжина початкового прямокутника = 10 см

Ширина збільшена на 50%:

Нова ширина = 2 см + 50% з 2 см

= 2 см + 0.5 * 2 см

= 2 см + 1 см

= 3 см

Довжина зменшена на 20%:

Нова довжина = 10 см - 20% з 10 см

= 10 см - 0.2 * 10 см

= 10 см - 2 см

= 8 см

Розрахуємо параметри для початкового прямокутника:

Периметр початкового прямокутника = 2 * (10 см + 2 см) = 24 см

Площа початкового прямокутника = 10 см * 2 см = 20 см²

Розрахуємо параметри для зміненого прямокутника:

Периметр зміненого прямокутника = 2 * (8 см + 3 см) = 22 см

Площа зміненого прямокутника = 8 см * 3 см = 24 см²

Таким чином:

Периметр початкового прямокутника = 24 см

Площа початкового прямокутника = 20 см²

Периметр зміненого прямокутника = 22 см

Площа зміненого прямокутника = 24 см²

Пошаговое объяснение: