Довжина прямокутника 2 cм, а ширина 10 cм. Довжину збільшили на 50 %, а ширину зменшили на 20 %.

Знайдіть периметри та площі початкового і зміненого прямокутників. ДОЛЖНО БЫТЬ 24 см та 22 см, 20 см2 та 24 см2. !!!!!!!
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Пестов Алексей.

Відповідь:

Так

Покрокове пояснення:

2см + 50% від 2 = 3 см — довжина

10см - 20% від 10 = 8 см — ширина

Р почат = (2+10)*2 =24 см

Р змін = (3+8)*2= 22 см

S почат = 2*10=20 см квадр

S змін = 3*8=24 см квадр