Ширина прямокутника – 2 cм, а довжина – 10 cм. Ширину збільшили на 50 %, а довжину зменшили на 20

%. Знайди периметри та площі початкового та зміненого прямокутників.

Ответы на вопрос

Отвечает Колодезная Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ширина стала 2*1,5 = 3 см

длина 10*0,8 = 8 см

начальный периметр = 2 ( 2+10) = 2*12 = 24 см

начальная площадь = 2*10= 20 см2

второй периметр = 2 ( 3+8) = 22 см

площадь = 3*8 = 24 см2