СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1)Сума довжин усіх бічних ребер прямокутного паралелепіпеда

дорівнює 120 см. Визначте довжину його висоти. 2)У кіоску продають морозиво 12 різних видів, з них 4 види – з горіхами, решта – фруктові. Яка ймовірність того, що вибраний навмання покупцем один вид морозива буде фруктовим? 3)Кінетичну енергію E тіла масою m, яке рухається зі швидкістю v, обчислюють за формулою —. Виразіть m із цієї формули. 4)Розв’яжіть рівняння 5)Якщо 2cosα – 5sinα = 0, то tgα 6)Розв’яжіть систему нерівностей 7)Укажіть область значень функції y = 2cosx + 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Lisova Lida.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) боковых ребер будет 4 и они будут равны, поэтому 4x = 120

x = 30 см= высота паралл-да

2) р= 8/12 = 2/3 ≈ 0,67

3) m = 2E/(V^2)

4) log1/2 x = - 4

x = (1/2)^(-4) = 16

5) 2cosα – 5sinα = 0  | :cosa

2 - 5tga = 0

tga = 2/5

6) x < 3

x > - 5/2

Ответ: x∈ ( - 2,5; 3)

7) cosx ∈ [-1;1]

y = 2*(-1) + 3 = 1

y = 2*1 + 3 = 5

y∈ [1; 5]