1)Якщо 2cosa – 5sin = 0, то tga = 2)Укажіть область значень функції y = 2cosx + 3 3)Функція F(x)

= 2x^3– 1 є первісною функції f(x). Укажіть функцію f(x) 4)Якщо x = t – 2, то x2 – t2 = 5)Сума довжин усіх бічних ребер прямокутного паралелепіпеда дорівнює 120 см.Визначте довжину його висоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Талдыкина Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5) боковых ребер будет 4 и они будут равны, поэтому 4x = 120

1) 2cosα – 5sinα = 0  | :cosa

2 - 5tga = 0

tga = 2/5

2) cosx ∈ [-1;1]

y = 2*(-1) + 3 = 1

y = 2*1 + 3 = 5

y∈ [1; 5]

3) F'(x) = f(x) = 6x^2

4) x^2 = (t - 2)^2 = t^2 - 4t + 4

x2 – t2 = - 4t + 4