У кіоску продають морозиво 12 різних видів, з них 4 види - з горіхами, решта фруктові. Яка

ймовірність того, що вибраний навмання покупцем один вид морозива буде фруктовим? З поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:

 \frac{2}{3}

Пошаговое объяснение:

Всього 12

4 з горіхами

фруктові - 12-4=8

 \frac{8}{12}  =  \frac{2}{3}