Об’єм бруска, виготовленого з деревини вишні, дорівнює 800 см3, а його маса — 528 г. Скільки грамів

маса бруска, виготовленого із цього самого матеріалу, якщо його об’єм дорівнює 1500 см3?

Ответы на вопрос

Отвечает Юник Софія.

Ответ:

990

Пошаговое объяснение:

пропорція m1/V1=m2/V2       528г/800см3=m2/1500см3, далі перехрестя(  перемножуємо чисельник першого і знаменник другого. так само знаменник першого з числівником другого, далі все як в рівняння такого виду: на число, яке знаходиться де невідоме ділимо все рівняння. в кінці буде 990)   (528*1500)/800,  и вирішуємо .  или по русски перемножаем числитель первого и знаменатель второго. так же знаменатель первого с числительным второго, дальше всё как в уравнение такого вида: на число, которое находится где неизвестное делим всё уравнение. в конце  будет 990 может быть.