Об'єм бруска, виготовленого з деревини дорівнює 80 см3, а його маса дорівнює 52,8 г. Яка маса

бруска виготовленого із цього самогоматеріалу, якщо цього об'єм дорівнює 150 см3?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

1 способ.

Пропорция: 52,8 г - 80 см³

                      х г - 150 см³

52,8 : х = 80 : 150

х · 80 = 52,8 · 150

х · 80 = 7920

х = 7920 : 80

х = 99

2 способ.

1) 52,8 : 80 = 0,66 г - масса 1 см³;

2) 0,66 · 150 = 99 г - масса 150 см³.

Ответ: 99 г.