На деревообробний комбінат завезли 10 однакових вагонів і 20 самоскидів деревини.Маса деревини на

одному самоскиді 40 ц 60 кг, а в одному вагоні у 4 рази більша.Яка маса всієї деревини?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрощук Ангеліна.
40 ц 60 кг = 4,06 т
4,06*4 = 16,24 т - древесины в одном вагоне.
16,24*10 = 162,4 т - во всех вагонах
4,06*20 = 81,2 т - во всех самосвалах.
162,4+81,2 = 243,6 т - всего древесины.