На деревообробний комбінат завезли 10 однакових вагонів і 20 самоскидів деревини.Маса деревини на

одному самоскиді 40ц60кг,а в одному вагоні- у 4 рази більше.Яка маса всієї деревини?

Ответы на вопрос

Отвечает Кукри Милена.
1ц = 100 кг
40ц60кг = 4060кг

4060*20 = 81200кг - Маса деревини на 20 самоскиді
4060*4=16240кг - маса деревини на 1 
вагоні
16240*10=162400кг - 
маса деревини на 10 вагоні

ИТОГ: 81200+162400=243600кг = 2436ц.