У прямокутну трапецію ABCD вписано коло радіусом 3. Синус гострого кута трапеції дорівнює 0,6.1.

Знайдіть площу сектора MOL вписаного круга. У відповідь запишіть

Ответы на вопрос

Отвечает Олжабек Тамила.

Ответ:2,25

Пошаговое объяснение:

Площа круга визначається по формулі S=πr^2

MOL - це четверта частина, тому формулу вище ділимо ще на 4, отримуємо

Площа дорівнює (πr^2)= (9π)/4

І ще ділимо на π (у завданні)

Отримаємо 9π/4π = 9/4= 2,25