За першу годину автобус проїхав 35% маршруту, за другу - 15/28, того що залишилось, а за третю -

решту 65 км. Скільки километрів проіхав автобус за три години ( если вам не сложно, решите) ( а то я тупенький)

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35% = 35/100 = 7/20

Весь путь = х км

Проехал за 1 час = 7/20х км

Проехал за 2 час = 15/28 * (х - 7/20х = 15/28 * 13/20х = 3/28 * 13/4х = 39/112х км

Проехал за 3 час = 65 км

7/20х + 39/112х + 65 = х

196/560х + 195/560х + 65 = х

391/560х + 65 = х

391/560х - х = -65

-169/560х = -65

х = -65 : (-169/560)

х = -65 * (-560/169)

х = -5 * (-560/13)

х = 2800/13

х = 215 5/13

Весь путь = (х) = 215 5/13 км

Отвечает Курникова Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

За першу годину автобус проїхав:
35%: ​​100% = 35/100 = 7/20 = 0,35 км
Залишилося проїхати після першої години:
1 - 0,35=0,65 км

За другу годину він проїхав (0,65=65/100=13/20)

13/20*15/28  = 39/112 км

Залишилося проїхати після другої години:
1 - 7/20 - 39/112 = 560/560 - 196/560- 195/560= 169/560

Знайдемо скільки автобус проїхав за 3 години

65: 169/560 = 65* 560/169 = 36400/169 = 215 5/13 км