За першу годину велосипедист проіхав 40% наміченого маршруту за дру годину 7/15 а за третю -решту,

Яку частину маршруту проіхав велосипедист за третю годину

Ответы на вопрос

Отвечает Биттер Соня.
1-(4/10+7/15)=30/30-26/30 =4/30=2/15 сподіваюся на найкращу відповідь