Визнач площу грані основи прямокутного паралелепіпеда, якщо висота геометричного тіла дорівнює 4 м,

а об'єм 72 м3. Площа основи прямокутного паралелепіпеда дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа основи прямокутного паралелепіпеда дорівнює

S= V/h = 72/4=18 м2