Довжина кола дорівнює 24.8см. знайдіть радіус кола вважаючи π≈3,1​


Ответы на вопрос

Отвечает Постригань Виктория.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

l=2πr

r=l/(2π)=24.8/(2*3.1)=4