4. Для заданої функції у(х) знайдіть первісну, графік якої проходить через задану т.

А:у=6х⁵-16х³- 4хА (2; 3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Петин Андрей.

Ответ:

наконец то ))

Пошаговое объяснение:

F(x)=x^6-4x^4-2x^2+C

3=2^6-4*2^4-4*2+C

3=64-64-8+C

C=11

F(x)=x^6-4x^4-2x^2+11