Велосипидист їхав 2години зі швидкістю 18км/год І 3години зі швидкістю 16км/год знайдіть середню

швидкість

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

16,8км/год

Пошаговое объяснение:

2*18=36

3*16=48

2+3=5

36+48=84

84/5=16,8км/год

Якщо я не помиляюсь, то це правильно....