Доброго дня шановні п'ятикласники! Тема сьогоднішнього уроку " Відсотки" Для перевірки своїх знань

заповніть картку контролю теоретичних знань з даної теми 1. Сота частина величин називається_____________________. 2. 1% = ______________________. 3. Щоб знайти відсоток від числа, треба число поділити на _________________ , а потім _______________на число відсотків. 4. Щоб знайти число за його відсотком , треба значення відсотків поділити на ____________________________________, а потім ______________________________________________________. 5.Все число - 100% 50% - ____________________ 25 % - __________________________, 20% - ___________________________, 10 % ____________________________. 6. Запишіть десятковим дробом: 2%, 34% , 203%. 7. Запишіть у вигляді відсотків0.09; 0.67; 1,23. Картку контролю знань заповнюєте в зошиті, попередньо написавши число, класна робота, тему уроку. Переписуєте завдання в зошит і замість рисок вписуєте правильні твердження. Перегляньте відео за посиланнями. Переглянувши перше відео ви дізнаєтеся цікаві факти про відсотки, а друге відео " навчить " вас швидко рахувати відсотки. ришите

Ответы на вопрос

Отвечает Цыденжапова Янжима.

Ответ:1.Відсоток. 2.1/100. 3. На сто, а потім помножити. 4. На кількість відсотків, а потім помножити на сто. 5. 50% - 25% = 25% - 5% = 20% - 10% = 10%. 6. 0,02; 0,34; 2,03. 7. 9%; 67%, 123%

Отвечает Родькин Илья.

1) Б

2) Б) 54=540%

3)    1/2*100%=50%  Б

4 120%/100%=1.2   Б

5) А )50%

6) 32%/100%=0,31   Б

7) 25%/100%=25/100=1/4

8) 14/35*100%=40%

9) 12/60*100%=20%

10) 150*5%/100%=7,5 А)