За три тижні відремонтували 56 км дороги. За третій тиждень відремонтували в 3 рази менше, ніж за

перший, а за другий – на 4 км менше, ніж за третій. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

1 тиждень - 3х

2 тиждень - х

3 тиждень - х + 4

3х + х + (х+4) = 56

5х + 4 = 56

5х = 52

х = 10,4 (км) - дороги відремонтували за другий тиждень

х + 4 = 10,4 + 4 = 14,4 (км) - дороги відремонтували за третій тиждень