Срочно 2. За три тижні відремонтували 56 км дороги. За третій тиждень відремонтували в 3 рази

менше, ніж за перший, а за другий – на 4 км менше, ніж за третій. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень? 3. Знайдіть корінь рівняння: 1) 3,9 – 3(2 – 0,4х) = 0,3(6х + 1); 2) х−2х−7= 47

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

Ответ:

3)  Всего отремонтировали 56 км дороги .

За 1 неделю отремонтировали  х км дороги.

За 3 неделю отремонтировали  х/3 км дороги .

За 2 неделю отремонтировали  (х/3-4) км дороги .

x+\dfrac{x}{3}+\dfrac{x}{3}-4=56\\\\\dfrac{5x}{3}-4=56\ \ ,\ \ \ \dfrac{5x}{3}=60\ \ ,\ \ \ x=\dfrac{60\cdot 3}{5}=36\ \ ,\\\\\dfrac{x}{3}=\dfrac{36}{3}=12

Ответ:  12 км .

3a)\ \  3,9-3\, (2-0,4x)=0,3(6x+1)\\\\3,9-6+1,2x=1,8x+0,3\ \ \ ,\ \ \ \ 0,6x=-2,4\ \ ,\ \ \ \boxed{x=-4}\\\\\\b)\ \ x-2x-7=47\\\\-x=47+7\ \ ,\ \ \ -x=54\ \ ,\ \ \ \boxed{x=-54}