2. За три тижні відремонтували 70 км дороги. За перший тиждень відремонтували в 4 рази більше, ніж

на третій, а за другий – на 10 км більше, ніж за третій. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сівак Вова.

1 неделя - х • 4

2 неделя х + 10

3 неделя х

Пошаговое объяснение:

х+ х+10 х • 4 = 70

3х + 10 •4 = 70

3х + 40 = 70

3х =70- 40

3х= 30

х= 30:3

х =10 км

ответ : за 1 нед. - 40 км, за 2 нед. - 20км , за 3 нед. - 10 км