РЕШИТЕ ПЖ ЗА 30 МИН ДАЮ 80 БАЛОВ І СКАЖИТЕ РЕШЕНИЕ. із двох міст відстань між якими 195,2 км

одночасно в одному напрямку виїхали мотоцикліст і велосипедист який їхав попереду мотоцикліст наздогнав велосипедиста через 4 години знайди мотоцикли швидкість мотоцикліста 61,7 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Даниил.

Пошаговое объяснение:

Скорость велосипедиста = х км/ч

(61,7 - х) * 4 = 195,2

61,7 - х = 195,2 : 4

61,7 - х = 48,8

х = 61,7 - 48,8

х = 12,9

Ответ: 12,9 км/ч