З двох міст відстань між якими 800 км одночасно на зустріч один одному виїхали два поїзди й

зустрілися через 5 годин. Швидкість першого поїзда 75км/ год. З якою швидкістю їхав другий поїзд?

Ответы на вопрос

Отвечает Щуцкая Александра.

Відповідь:

85км/год

Покрокове пояснення:

1)75×5=375(км)
2)800-375=425(км)
3)425÷5=85(км)