За три тижні відремонтували 58 км дороги. За перший тиждень відремонтували в 3 рази більше ніж за

третій в за другий- на 8 км більше ніж за третій. Сквльки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Ирина.

Ответ:

10км

Пошаговое объяснение:

х- 3 тиждень

3х+(х+8)+х=58

5х+8=58

5х=58-8

5х=50

х=10

Отвечает Тян Анастасия.

Ответ:

10 км

Пошаговое объяснение:

х-за третій

3х-за перший

8+х-за другий

х+3х+8+х=58

5х=58-8

5х=50

х=10

10•3=30

10+8=18

58-(30+18)=10км