За три тижні відремонтували 58 км дороги. За перший тиждень відремонтували в 3 рази більше, ніж за

третій, а за другий – на 8 км більше, ніж за третій. Скільки кілометрів дороги відремонтували за другий тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Евгений.

Ответ:

18 км

Пошаговое объяснение:

Х - 3 тиждень

3х - 1 тиждень

Х+8 - 2 тиждень

х+8+3х+х=58

5х=50

Х=10

10+8=18(2 тиждень)