Знайди площу трапеції якщо її основи дорівнюють 4см і 10см а висота 6см​


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

42 cм²

Пошаговое объяснение:

Sтрап=(а+в)/2*h.

Нехай КМРТ - трапеція, МР=4 см, КТ=10 см, РН=6 см.

Тоді за формулою площі S=(4+10)/2*6=42 cм²