Полуниці містять у середньому 6% цукру. Скільки кілограмів цукру міститься в 15кг полуниці?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гурджян Сабрина.
15 кг - 100 %
х кг - 6%, откуда х = 15 · 6 : 100 = 0,9 (кг) - сахара