Завдання за Для приготування полуничного морозива потрібно 400 г свіжої полуниці, 100 г цукру й 800

мл холодної води. Скільки треба додати полуниці й води, якщо е тільки 80 г цукру? 1. Проаналізуй. 800 мл води - 100 г цукру .400 г полуниці - 100 г цукру. ? мл води - 80 г цукру. ? полуниці 80 г цукру 2 Складемо пропорції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Андрей.

Ответ:

800 мл води - 100 г цукру

x мл води - 80 г цукру

x=\frac{800*80}{100}=640 мл води

400 г полуниці - 100 г цукру

y г полуниці - 80 г цукру

y=\frac{400*80}{100}=320 г полуниці

Пошаговое объяснение: