Скільки кілограмів печива у коробці, якщо¾її маси становить 12 кг?​

0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/4 = 12 кг

12 : 3/4 = 12 * 4/3 = 4*4/1 = 16/1 = 16 (кг) - весит вся коробка

Отвечает Деньга Дэн.

Ответ:

3/4=12кг

4/4=?кг

12÷3×4=16кг