3. Пачка печива «Ням-ням» коштує 19 грн, що в 1,1 раза дешевше, ніж пачка печива «Смак». Скільки

коштує пачка печива «Смак»? На скільки пачка печива «Смак» дорожча за пачку печива «Ням-ням»? ау​

Ответы на вопрос

Отвечает Куц Арина.

Ответ:

печиво смак коштує 20,9 грн і на 1,9 дорожча за печиво нямням

Пошаговое объяснение:

1) 19×1,1=20,9 (грн) – коштує печиво "смак"

2)20,9-19=1,9 (грн) – дешевша за "ням ням"

Отвечает Войтенко Валерия.

Відповідь

Печиво смак коштує 20.9 грн

печивоо смак дорожче за печиво ням-ням на 1.9 грн

Покрокове пояснення: