Школчр купив книжку ручку і пенал. Якби книжка коштувала у 5 разів дешевше, а ручка у 2 рази

дешевше а пенал у 2,5 рази дешевше ніж насправді то покупка коштувала б у 8 умовних грошових одиниць. Якби книжка коштувала у 2 рази дешевше ручка у 4 ражи дешевше а пенал у 3 рази дешевше то покупка коштувала б 12 ум.гр.од. Визначте скільки коштує покупка Допоможіть будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Паша.
X-книга(стоимоть)
y-ручка
z-пенал
x/5+y/2+z/2.5=8 |*10
2x+5y+4z=80
x/2+y/4+z/3=12    |*12
6x+3y+4z=144
2x+5y+4z=80
отнимаем
4x-2y=144-80
4x-2y= 64
2x-y=32
y=2x-32
6x+3(2x-32)+4z=144
6x+6x-64+4z=144
12x+4z=208
3x+z=52
z=52-3x
x+y+z-стоимость покупки
x+y+z=x+2x-32+52-3x=20