скільки квадратних метрів плитки пішло на облицювання басейну довжина ширина і глибина якого

відповідно дорівнюють 2 м 5 м і 2м?.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новоставська Сніжка.

Ответ:

1) 2 •2 = 4 (м) - пішло на ширину

2) 5•5=25 (м) - пішло на довжину

3) 25+4 =29 (п)

відповідь : 29 плит пішло усього