скільки квадратних метрів плитки пішло на облицювання басейну довжина ширина і глибина якого

відповідно дорівнюють 2м 5м і 2м

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Ксения.

Ответ:

38 м²

Пошаговое объяснение:

Потрібно знайти площу усіх сторін басейну та скласти їх

Мала сторона 2*2=4 м²

Більша сторона 5*2=10 м²

Дно 5*2=10 м²

так як сторін  по дві 4*2= 8 м²   10*2= 20 м²

Загальна площа 10+8+20=38 м²