Іван бігає навколо басейну а Максим пливе по доріжці басейну Швидкість руху Івана втричі більша ніж

швидкість руху максима Максим проплив відстань яка дорівнює шести довжинам басейну За той самий час Іван пробіг навколо басейну 5 разів Якою є ширина басейну якщо його довжина дорівнює 50м

Ответы на вопрос

Отвечает Токарчик Павлик.

Максим проплыл дистанцию, равную шести длинам бассейна:
6\cdot50=300
Пусть ширина бассейна b. Иван пробежал дистанцию, равную пяти периметрам бассейна:
5\cdot2(50+b)=10(50+b)
Так как скорость 
Ивана в 3 раза больше, то и пройденная им дистанция в 3 раза больше:
10(50+b)=3\cdot300 \\\ 50+b=90 \\\ b=40
Ответ: 40 метров

Отвечает Кудерська Наталя.


Максим проплив дистанцію, рівну шести довжинам басейна:
Нехай ширина басейна b. Іван пробіг дистанцію, рівну пяти периметрам басейна:
Так як швидкість Івана в 3 рази більша, то і пройдена ним дистанція в 3 рази більша
Відповідь: Г: 40 метрів