Іван бігає навколо басейну а Максим пливе по доріжці басейну Швидкість руху Івана втричі більша ніж

швидкість руху максима Максим проплив відстань яка дорівнює шести довжинам басейну За той самий час Іван пробіг навколо басейну 5 разів Якою є ширина басейну якщо його довжина дорівнює 50м

Ответы на вопрос

Отвечает Федькович Катя.
6*50=300м(Максим)
300*3=900м(Иван)
5*(50*2)=500м
900-500=400м
400:5=80м
80:2=40м