основною прямої призми є паралелограм,сторони якого 6см і 8см а кути між ними 150° Знайдіть об'єм

призми​

Ответы на вопрос

Отвечает Бариев Ренат.

Ответ:

СС1:СД=tg30°  ⇒  CC1=CД*tg30°=4*√3/3=(4√3)/3  ,  СС1=H

S(АВСД)=S(основания)=4*6*sin60°=24*√3/2

S(полн.)=2*S(основ.)+S(бок.)=24√3+4*4*(4√3)/3=(24+64/3)*√3=136/3*√3=

             =(136√3)/3

Пошаговое объяснение: