Для подарунків купили 24 кг солодощів, Шоколадні цукерки становлять 31всіх солодощів, карамель. а

мармеладрешту. Скільки солодощів кожного виду купили для подарунків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллаева Жанел.

Ответ:

1)24÷8=3

2)3×3=9

3)3×1=3

9 кг - шоколадні цукерки

3 кг - карамель

12 кг - мармелад

Пошаговое объяснение:

Отвечает Барышников Валера.

Ответ:

Для подарунків купили 24 кг солодощів. Шоколадні цукерки становлять 1

всіх солодощів, карамель

-

а мармелад

8 3' лодощів кожного виду купили для подарунків?

Пошаговое объяснение:

я с кошелька