3. Розв'яжи задачу. Для подарунків купили 24 кг солодощів. Шоколадні цукерки становлять 3/8 всіх

солодощів, карамель - 1/3 а мармелад решту. Скільки солодощів кожного виду купили для подарунків? ПРОШУ ПО ДІЯХ

Ответы на вопрос

Отвечает Шипилов Сергей.
24*3/8=9 ( кг) шоколадних цукерок
24*1/3=8(кг) карамелі
24-(9+8)=7(кг) мармеладу