Для подарунків купили 24 кг солодощів. Шоколадні цукерки становлять 3/8 всіх солодощів карамель —

1/3 а мармелад —решту. Скільки солодощів кожного виду купили для подарунків?(можно подписать по действиям пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Рахмангулов Тимур.

Відповідь:

1)24÷8=3

2)3×3=9

3)3×1=3

9 кг - шоколадні цукерки

3 кг - карамель

12 кг - мармелад