Помогите решить даю 45 балов пожалуйста помогите Для подарунків купили 12кг солодошів, цукерки

становлять 3/8 всіх солодошів, карамель 1/3, а мармелад решта. Скільки солодошів кожного виду купили для подарунків?

Ответы на вопрос

Отвечает Булатбаев Марат.

Ответ:

m3 = 3,5 кг - мармеладу

m2 = 4 кг - карамель

m1  = 4,5 кг - цукерки

Пошаговое объяснение:

m = 12 кг

l1 = \frac{3}{8} кг

l2 = \frac{1}{3} кг

m3 - ?

m2 - ?

m1 - ?

Розв'язання

m3 = m - l1 - l2 = 12 - \frac{12*3}{8} - \frac{12*1}{3} = 12 - \frac{36*3}{24} - \frac{12*8}{24} = 12 - \frac{204}{24} = 12 - 8,5 = 3,5 кг

m1 = l1 * m = \frac{12*3}{8} = \frac{36}{8} = 4,5 кг

m2 = m - m1 - m3 = 12 - 3,5 - 4,5 = 4 кг