Пасічник викачав 600 кг меду. Із них 3/5-грпчаний,а решта соняшниковий. Якого меду більше й на

скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Оленькова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

600 * 3/5= 360 кг гречаного меду

600 - 360 = 240 кг соняшникового меду

360 - 240= 120 кг на стільки більше гречаного меду ніж соняшникового