Задача . Пасічник викачав 26 відер меду з акації а з цвіту гречки на 16 відер більше. А з липи у 7

разів менше, ніж з гречки . Скільки відер липового меду зібрали? Нада умова і розв'язання.пожалуйста нада рішити задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Прокудин Коля.

Ответ:

пасічник зібрав 6 відер липового меду

Пошаговое объяснение:

Акація- 26 В.

Гречка-? на 16 В > акації

Липа-? у 7 разів < ніж гречки

Липовий мед-?

Розв'язання

1)26 +16=42(В) -Гречаний мед

2)42:7=6(В)- Липовий мед